SZC logo

Miskolci Szakképzési Centrum

OM kód: 203060/018 | 3529 Miskolc, Ifjúság útja 16-20.

Intézmény logo

Miskolci SZC Szemere Bertalan Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA

Hírek

2023. okt. 16.


Miskolci SZC Szemere Bertalan Technikum

 • szemere150

Újraélesztés Világnapja

KÉPES VAGY RÁ? A KEZED ÉLETET MENTHET! A kampány a laikus újraélesztés fontosságára hívja fel a figyelmet, arra, hogy mindenki képes elsajátítani és szükség esetén alkalmazni a laikus újraélesztés technikáját.

Újraélesztés Világnapja

Az újraélesztés világnapja alkalmából a Vöröskereszt B-A-Z Vármegyei Szervezetével együttműködve elsősegélynyújtó nyílt napot rendezett az iskolánk. A fő program a "150 másodperc az életért" jelmondatú látványos bemutató volt, ahol iskolánk diákjai 150 másodpercen keresztül végeztek újraélesztést. Ezzel nemcsak az újraélesztés fontosságát hangsúlyozták, hanem iskolánk 150 éves múltja előtt is tisztelegtek. A délelőtt során volt lehetőség különböző szűrővizsgálatokra, de a legnépszerűbb a látványos műseb készítés volt. A szintén ebből az alkalomból meghirdetett plakátverseny eredményhirdetésére is most került sor. A legügyesebb osztályok az oklevél és az édességcsomag mellett a Vöröskereszt értékes ajándékcsomagját vehették át.

 

 

 

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


PÁLYAVÁLASZTÁSI online FÓRUM

PÁLYAVÁLASZTÁSI online FÓRUM

PÁLYAVÁLASZTÁSI online FÓRUM 2023. december 7-én 16 órától

2023. dec. 4.


Miskolci SZC

Szalagavató

Szalagavató

Megtörtént szakképzős osztályaink számára a szalagok ünnepélyes feltűzése , mely az iskolához való tartozást jelenti.

2023. dec. 1.


Miskolci SZC Szemere Bertalan Technikum

Adventi kalendárium

Adventi kalendárium

Kedves Diákok! Adventi játékot hirdetünk minden tanuló részére. A feladat, hogy következő hónap minden napján, december 20-ig minden nap ki kell nyitni az adventi kalendárium aktuális ablakát és válaszolni egy kérdésre vagy megoldani egy apró feladatot.

2023. nov. 28.


Miskolci SZC Szemere Bertalan Technikum


Partnereink

 • KRÉTA
 • MSZC
 • Miskolci Egyetem
 • Bosch
SZC logo

Miskolci Szakképzési Centrum


  • Intézmény logo
  • Miskolci SZC Szemere Bertalan Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

   3529 Miskolc, Ifjúság útja 16-20.

  • Telefon: +36 46 360 125 vagy 06 70 5036187

   E-mail: titkarsag_szemere@miskolci-szc.hu

   OM azonosító: 203060/018

   Felnőttképzési nyilvántartás száma: E-001290/2015


  2023Miskolci SZC Szemere Bertalan Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium